YUMMEX DUBAİ ŞEKERLEME FUARI

  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler

YUMMEX DUBAİ ŞEKERLEME FUARI

Başlangıç Tarihi : 29 Ekim 2019, Salı Bitiş Tarihi : 31 Ekim 2019, Perşembe Düzenlendiği Yer : Dubai - Birleşik Arap Emirlikleri Organizatör : MESSE Organizatör Web : http://www.yummex-me.com/

Ana Ürün Grupları

şekerleme kuru meyveler çikolata gofret çeşitleri dondurma Mağazalarda satışa hazır paketlenmiş ürünler Lokum bal,reçel,marmelat Atıştırmalık gıdalar Sebze ve meyve atıştırmalıkları Aperatif yiyecekler bisküvi

Program

Atatürk HL. dış hatlar terminali Emirates kontuarı önünde Fua Daveti tur sorumlusu ile  saat 14:00 de buluşma. Uçuş işlemlerinin ardından Dubai yolculuğumuzun saat 16:30’da başlaması. Varış saatimiz 21:50 ve aracımız ile konaklama yapacağımız otele transferimiz. Yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket. Tüm gün Fuar ziyareti. Otele dönüş transferimiz. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Dhow Cruise tekne turuna(yemekli) katılabilirler. Serbest zaman, geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket. Tüm gün Fuar ziyareti. Otele dönüş transferimiz. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Çöl Safari turuna(yemekli) katılabilirler. Serbest zaman, geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından saat 11:30 da otelden çıkış ve HL transferimiz. Uçuş işlemlerini ardından 14:15’de  İstanbul yolculuğumuzun başlaması. Atatürk HL varış saatimiz 17:55 ve gezimizin sonu.

Konaklama

AVANİ DEİRA DUABAİ 5*
Kahvaltı Dahil
Tek Kişi Konaklama
  • 1.330.-€
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  • 1.100.-€

Ücretsiz Servisler


●İstanbul-Dubai gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
●5*otelde   kahvaltı  dahil 4 gece konaklama
●Havalimanı-Otel-Havalimanı servis hizmeti.
●Otel – Fuar alanı  ulaşımı
●Şehir Turu
●Fuar Daveti Türkçe rehberlik hizmeti
●30.000.-€ kapsamlı seyahat sigortası

Ücretli Servisler


● Yurt dışı çıkış harcı (15.-TL)
● Dubai Vizesi (110.-USD)
● Şahsi tercümanlık ücreti
● Extra Turlar

Rezervasyon

Bu organizasyona rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin, biz sizi arayalım.