Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

KURUMSAL SEYAHAT YÖNETİMİ

Fuar Daveti  Kurumsal Seyahat Yönetimi  ,uzman kadrosu ve müşterilerine değer katan seçenekleri ile çok özel bir hizmet yönetimidir.

B2B Organizasyonları 

Katılımcı firmalarımızı hedefledikleri ülke ve pazarda  yerel alıcı firmalar ile bir araya getiriyoruz. Eşleştirme yapacağımız firmaları, katılımcı firmaların ihtiyaç analizleri doğrultusunda  tespit ediyoruz.B2B organizasyonlarında başta, Ortadoğu ülkeleri, Çin , Afrika ve Avrupa ülkeleri olmak üzere hali hazırda  geniş sektörel  alıcı firma portföyümüz mevcuttur.

Devlet Destekleri

Ekonomi Bakanlığı’nın ve Kosgeb’in  Türk Şirketlerinin ihracat potansiyellerini artırmaları ve yeni pazarlara giriş yapmaları  konusunda destekleri bulunmaktadır.  Fuar Daveti, katılımcı firmaların bu desteklerden yararlanmaları için gerekli şartların sağlanması ve başvuru dosyalarının hazırlanması, proje yazılımlarının yapılması hizmetini sunmaktadır. 

Ur-ge projeleri,Alım Heyetleri, Ticaret Heyetleri,Fuar gezileri, Yurtdışı Pazar Araştırma

Toplantı , Seminer  ve Etkinlik Yönetimi

Fuar Daveti  ile hayalinizdeki organizasyonun resmini çizin, onu tüm renkleri ile hayata geçirmeyi bize bırakın. Her adımı en ince detayına kadar planlamış; zamanlaması, lojistiği ve ekipman tedariği ile saat gibi işleyen sorunsuz organizasyonları gelin birlikte yapalım:Ulusal ve uluslararası organizasyonlar;
Ürün lansmanları,
Bayi toplantıları, 
Eğitim toplantıları, 
Seminer organizasyonları,
Açılış ve gala etkinlikleri,
Takım çalışmasına yönelik etkinlikler, 
Motivasyon amaçlı temalı etkinlikler.

Uçak Bileti 

Fuar Daveti, tüm üye havayollarının biletlerini birinci elden kesme yetkisine sahiptir.Uçarken size özel bilgi ve tercihlerinizi kayıt altında tutarak farkındalık yaratacak hizmet kalitesi sunuyoruz.Profesyonel ekibimiz,tüm uçuşlarınızda size en uygun çözümleri sunarak seyahatlerinizi kolaylaştırır.‘Mesai Saatleri içinde’ diye bir kavram tanımıyoruz. Gündüz ve gece biletçilerimize her an ulaşabilmenin özgürlüğüne sahip olacaksınız.

Yurt içi ve Yurt dışı Otel Rezervasyonları

Profesyonel ve dinamik ekibimiz, hem yurt içi hem de yurtdışı taleplerine özel, farkındalık yaratacak nitelikte hızlı ve uygun seçenekli otel rezervasyon hizmeti sunar. Yurt içi ve yurt dışı otellerde kurumsal konaklama fiyatlarıyla rezervasyon yaptırma seçeneği sağlar.Kullanılan global rezervasyon sistemi sayesinde servis kalitesinden ödün verilmeden seyahat maliyetlerinizi düşürür.Ofis saatleri ve iş günleri dışındaki taleplerinizde özel müşteri temsilcinizle mobil telefonlar üzerinden kesintisiz hizmet avantajı.

Vize Hizmetleri

Yurtdışı iş seyahatleriniz için gerekli olan vize işlemleri Fuar Daveti’nin vize  bölümü tarafından hızlı bir şekilde yürütülür ve işlemin her aşamasında size bilgi verilir.Firmanıza ait evrak listeniz Fuar Daveti’nin  sisteminde arşivlendiğinden sizden tekrar istenmez.

Vip Servisler

Fuar Daveti, butik yaklaşımı ve kişiye özel alternatif çözümleri ve işin kalitesinin detaylarda gizli olduğunun bilinci ile kurumsal hedeflerinizi gerçekleştirmenizde işinize değer katan seçenekler sunar. Havalimanı Transferi, Jet Kiralama ,Lüks Araç Kiralama,Özel Tekne Kiralama,Özel Tur Programları.

25 yılda arkamızda bıraktığımız sayısız organizasyon ve iş ortaklıklarımızla kurduğumuz güçlü ilişki bizi ve yapabileceklerimizi anlatmanın en doğru hatta tek doğru yolu…

Saygılarımızla,