PROJECT LEBANON LÜBNAN YAPI VE İNŞAAT FUARI

  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler

PROJECT LEBANON LÜBNAN YAPI VE İNŞAAT FUARI

Başlangıç Tarihi : 18 Haziran 2019, Salı Bitiş Tarihi : 21 Haziran 2019, Cuma Düzenlendiği Yer : Beyrut - Lübnan Organizatör : IFPEXPO Organizatör Web : http://www.projectlebanon.com/

Ana Ürün Grupları

inşaat malzemeleri inşaat boruları inşaat makineleri inşaat malzemeleri inşaat sabitleme ve montaj sistemleri spesiyal inşaat ürünleri doğal taş mermer mermer,fayans ve taş kaplama çimstone çivi ve teller boyalar banyo ve mutfak kaplamaları cam ve cam sistemleri pencere ve kapı sistemleri duvar kaplama duvar panelleri elektrik sistemleri

Program

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminali THY kontuarı  önünde saat 10:30'da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Beyrut yolculuğumuzun başlaması.  Varış saatimiz 14:25  ve aracımız ile otele  transferimiz. Otele yerleşme ve serbest zaman. Saat 16:00’da şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Otele dönüş. Geceleme otelde.

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek turumuza katılabilirler . saat 17:00'de fuar alanına hareket ve fuar ziyareti. Otele dönüş transferimiz. Serbest zaman ve geceleme otelde.

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek turumuza katılabilirler. Saat 16:00'da  fuar alanına hareket ve fuar ziyareti. Otele dönüş transferimiz ve geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından saat 12:00'ye kadar çıkış işlemlerimizin yapılması. Saat 20:00'ye kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz fuar ziyaretini gerçekleştirebilirler. Saat 20:00'de otel lobisinde buluşma ve havalimanı transferimiz. Uçuş işlemlerimizin ardından İstanbul'a dönüş yolculuğumuz. Varış saatimiz 00:10 ve gezimizin sonu.

Konaklama

LE BRISTOL HOTEL BEIRUT 5*
Kahvaltı Dahil
Tek Kişi Konaklama
  • 965.-€
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  • 750.-€

Ücretsiz Servisler

● İstanbul – Beyrut dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
● Havalimanı – otel-havalimanı transferi
● 5* otelde 3 gece kahvaltı  dahil konaklama
● Program süresince özel otobüs  tahsisi
● Fuar giriş bileti
● Beyrut şehir turu
● Türkçe rehberlik hizmeti
● Türsab güvenceli seyahat sigortası (30.000.-€)
● Acenta refakati

Ücretli Servisler

● Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
● Şahsi tercümanlık hizmeti
● Müze ve ücretli giriş gerektiren yerlerin giriş ücreti
● Extra Turlar
● Bahşişler

Rezervasyon

Bu organizasyona rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin, biz sizi arayalım.