MARMORACC VERONA MERMER VE DOĞAL TAŞ FUARI

  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler

MARMORACC VERONA MERMER VE DOĞAL TAŞ FUARI

Mermer ve granit çıkarma, kesme makineleri, Madencilik ve taş ocağı makineleri, Vinç ve kaldırma sistemleri, Yüzey işleme, kesme  makineleri, parlatma makineleri, Yüzey kenar bantlama ve terbiye makineleri, doğal taş işleme sarf malzemeleri, 

Başlangıç Tarihi : 25 Eylül 2019, Çarşamba Bitiş Tarihi : 28 Eylül 2019, Cumartesi Düzenlendiği Yer : Verona - İtalya Organizatör : Organizatör Web : http://www.marmomacc.com/

Ana Ürün Grupları

taş ve mermer sarf makineleri kimyasallar doğal taş yapay taş yapıştırıcılar granit mermer mermer işleme makineleri elmaslar mermer kesme makineleri elmas aletleri madencilik ve taş ocağı makineleri yüzey ve kenar bantlama makinaları parlatma makineleri

Program


Saat 09:30'da Atatürk HL dış hatlar terminali THY kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Venedik yolculuğumuzun başlaması. Venedik'e varış 13:15 ve aracımız ile Venedik turumuzu gerçekleştireceğiz. San Marco Meydanı,  Bazilikası, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, İşkence Köprüsü, tarihi Campanille Çan Kulesi keşif duraklarımız. Minimum 6 kişi katılım şartı ile düzenlenen ekstra Gondol Gezisi (25.-€) ise günü değerlendirmek için farklı bir alternatif. Gezilerin ardından otele transferimiz ve yerleşme, serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket ve tüm gün fuar ziyareti. Otele dönüş transferimiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Kahvaltı sonrası fuar alanına transferimiz ve tüm gün fuar ziyareti ve ikili görüşmeler. Dileyen misafirlerimiz fabrika gezisine katılabilirler.Otele dönüş transferimiz ve  serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket. Tüm gün fuar ziyareti. Dileyen misafirlerimiz fabrika  gezisine katılabilirler. Otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizin yapılması. Dönüş yolculuğu için Bologna Havalimanına transferimiz. Atatürk HL. varış saatimiz 14:40 ve gezimizin sonu.

Konaklama

SHG HOTEL VERONA 4*
Kahvaltı dahil
Tek Kişi Konaklama
  • 1.840.-€
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  • 1.325.-€

Ücretsiz Servisler

● THY  ile IST- Venedik gidiş - dönüş ekonomi sınıf uçak bileti (direk uçuş)
● 4* Otelde 4 gece,  oda kahvaltı konaklama
● Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri
● Türsab güvenceli Seyahat Sigortası
​● Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri
● Fuar Daveti Türkçe rehberlik hizmeti 

 

Ücretli Servisler


● Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
● İtalya vizesi (130€)​
● Fuar giriş bileti (3 gün 30€/4 gün 40€)
● Tüm extra harcamalar
 

Rezervasyon

Bu organizasyona rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin, biz sizi arayalım.