MALEZYA METAL İŞLEME, MAKİNE ve ALET SANAYİ FUARI

  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler

MALEZYA METAL İŞLEME, MAKİNE ve ALET SANAYİ FUARI

VİZESİZ!

Başlangıç Tarihi : 24 Mayıs 2017, Çarşamba Bitiş Tarihi : 27 Mayıs 2017, Cumartesi Düzenlendiği Yer : Kuala Lumpur - Malezya Organizatör : ITE GROUP Organizatör Web : https://www.metaltech.com.my/en-GB/

Ana Ürün Grupları

honlama,parlatma ve çapak alma makinaları delme tezgahları dişli kesme ve terbiye makinaları elektrikli el aletleri freze ve taşlama makinaları hidrolik/pnömatik ekipmanlar kalıp cihaz ve sistemleri kaynak ekipmanları ve aksesuarları Makine Metal işleme manuel el aletleri metal işleme makinaları ve aksesuarları Metal kesme makineleri metal,çelik, alüminyum metal şekllendirme tezgahları ölçüm ve test cihazları planya ve şekillendirme tel şekillendirme ve işleme makineleri testere ve kesme makineleri torna makineleri lazer kesme bileme ve broşlama ısıl işlem boru şekillendirme kumlama ve kumlama aparatları döküm ve dövme makinaları

Program

Atatürk HL dış hatlar terminali THY kontuarında saat 22:30'da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından saat 01:30'da Kuala Lumpur yolculuğumuzun başlaması. 16:55  varış saatimiz ve aracımız ile konaklama yapacağımız otele transferimiz. Serbest zaman ve geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket. Tüm gün fuar ziyareti. Otele dönüş ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket. Yarım gün fuar ziyareti. 12:30'da fuar alanında toplanma ve şehir turu için hareket.Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Ulusal Müze, Parlamento, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Demiryolu İstasyonu görülecek yerler arasındadır. Otele dönüş transferi ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket. Tüm gün fuar ziyareti. Otele dönüş ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından saat 12'ye kadar  otel çıkış işlemlerinin yapılması. Tüm gün serbest zaman. Saat 20:00'de otel lobisinde buluşma ve dönüş yolculuğu için HL. hareket. Saat 23:35 yolculuğumuzun başlaması . Varış saati 05:15 ve gezimizin sonu.

Konaklama

RENAISSANCE KUALA LUMPUR 5*
Kahvaltı Dahil
Tek Kişi Konaklama
  • 1.670.-€
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  • 1.575.-€

Ücretsiz Servisler

● İstanbul- Kuala Lumpur  gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
● 5*otelde   kahvaltı  dahil 4 gece konaklama
● Havalimanı-Otel-Havalimanı servis hizmeti.
● Otel – Fuar alanı  ulaşımı
● Fuar giriş bileti
●  Şehir  Turu
● Fuar Daveti rehberlik hizmeti
● Türsab güvenceli seyahat sigortası

Ücretli Servisler

● Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
● Şahsi tercümanlık hizmeti
● Müze ve ücretli giriş gerektiren yerlerin giriş ücreti
● Extra Turlar

Rezervasyon

Bu organizasyona rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin, biz sizi arayalım.