LEATHER AND SHOES UKRAYNA AYAKKABI ve DERİ FUARI

  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler

LEATHER AND SHOES UKRAYNA AYAKKABI ve DERİ FUARI

Başlangıç Tarihi : 16 Temmuz 2018, Pazartesi Bitiş Tarihi : 20 Temmuz 2018, Cuma Düzenlendiği Yer : Kiev - Ukrayna Organizatör : ARTEXPO Organizatör Web : http://artexpo.ua/en/vystavki/leather-and-shoes-2018-2/

Ana Ürün Grupları

bayan ayakkabı erkek ayakkabı çocuk ve bebek ayakkabı abiye ayakkabı ayakkabı aksesuarları ayakkabı çanta parça ve aksesuarları koruyucu ayakkabılar spor ayakkabı saya malzemesi deri giyim deri sarf malzemeleri sentetik deri sentetik deri makinaları kimyasallar

Program

Atatürk Hava Limanında  THY kontuarı önünde 15:30’da buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından saat 17:50’de Kiev yolculuğumuzun başlaması. Varış saatimiz 20:00 ve konaklama yapacağımız otele transferimiz. Serbest zaman , geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket ve tüm gün fuar ziyareti. Otele dönüş transferimiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Otelde alacağımız kahvaltının ardından  RESMİ TOPLANTI ya katılım. Öğleden sonra Kiev şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından Ticaret Ataşeliğimiz ile bilgilendirme toplantısı. Otele dönüş. Saat 17:00’de  firma eşleştirmeli ikili iş görüşmeleri. Toplantı bitimi serbest zaman ve geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizin yapılması ve saat 07:30’da havalimanına hareket. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından  İstanbul dönüş yolculuğumuz saat 10:20’de. Varış saatimiz 12:25 ve gezimizin sonu.

Konaklama

ROYAL GRAND HOTEL 4*
Kahvaltı Dahil
Tek Kişi Konaklama
  • 955.-€
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  • 825.-€

Ücretsiz Servisler

●İstanbul-Kiev gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
●4*otelde  kahvaltı  dahil 4 gece konaklama
●Havalimanı-Otel-Havalimanı servis hizmeti.
●Otel – Fuar alanı  ulaşımı
●Şehir Turu
● Sektörel toplantılar ve alıcı firmalar ile toplatı
● Türkçe rehberlik hizmeti
●30.000.-€ kapsamlı seyahat sigortası

Ücretli Servisler

Yurt dışı çıkış harcı (15.-TL)
● Şahsi tercümanlık ücreti (150.-$)
● Extra Turlar

Rezervasyon

Bu organizasyona rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin, biz sizi arayalım.