KİTE KENYA TİCARET FUARI

  • Haberler

KİTE KENYA TİCARET FUARI

WILD NATIONAL PARK  SAFARİ TURU DAHİL ! 

Başlangıç Tarihi : 03 Ekim 2019, Perşembe Bitiş Tarihi : 05 Ekim 2019, Cumartesi Düzenlendiği Yer : Nairobi - Kenya Organizatör : EXPO GROUP Organizatör Web : http://expogr.com/expokenya/

Ana Ürün Grupları

Gıda, yiyecek ve içecek gıda işleme ve paketleme inşaat malzemeleri inşaat makineleri metal,çelik, alüminyum yüzey işleme yüzey işleme makineleri süt ve süt ürünleri taze sebze ve meyve plastik ambalaj makineleri plastik ve kauçuk san. ekipmanları bitmiş plastik ürünler oto aksesuarları motorsikletler otomotiv sanayi güneş enerjisi sistemleri geri dönüşüm makinaları optik cihazlar medikal lazer cihazlar tıbbi cihazlar tıbbi sarf malzeme optik cihazlar dijital baskı makinaları ofset baskı makinaları aluminyum folyo ısıtma ve soğutma otel mobilyası dondurucular ve buz dolapları şekerleme ekmek ve ekmek ürünleri beyaz et ve ürünleri deniz ürünleri ağaç işleme araçları ve yardımcı aletler duvar kaplama mobilya dekorasyon elektronik ev aletleri enerji sanayi klima ve klima sistemleri sıhhi tesisat pencere ve kapı sistemleri

Program

2 Ekim saat 17:00'de Atatürk HL. dış hatlar terminali THY kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından. Nairobi yolculuğumuzun 19:30'da başlaması. Varış saatimiz 02:20 ve aracımız ile konaklama yapacağımız otele transferimiz. Geceleme otelde.

Sabah kahvaltısının ardından 10:30 da lobide toplanma ve fuar alanına hareket.Tüm gün fuar ziyareti.Otele dönüş transferimiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Öğle yemeği molası. Saat 2'de National Park Turumuz. Tur sonu otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket.Tüm gün fuar ziyareti.Otele dönüş transferimiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Gece saat 02:00'de otelden çıkış işlemlerimizin yapılıp havalimanı transferimiz. Uçuş saatimiz 04:30. Atatürk HL'na varış saatimiz 11:20 ve gezimizin sonu.

Konaklama

HİLTON NAIROBİ
Kahvaltı Dahil
Tek Kişi Konaklama
  • 1.935.-€
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  • 1.625.-€

Ücretsiz Servisler

● İst- Nairobi  gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
● 5*otelde 4 gece  kahvaltı  dahil konaklama
● Havalimanı-Otel-Havalimanı servis hizmeti.
● Otel – Fuar alanı  ulaşımı
● National Park Vahşi Yaşam turu
● Şehir turu
● Fuar giriş bileti
● Fuar Daveti rehberlik hizmeti
● Türsab güvenceli seyahat sigortası

Ücretli Servisler

● Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
● Şahsi tercümanlık hizmeti
● Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Rezervasyon

Bu organizasyona rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin, biz sizi arayalım.