INTERMACH BANGKOK METAL İŞLEME VE MAKİNE FUARI

  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler

INTERMACH BANGKOK METAL İŞLEME VE MAKİNE FUARI

Asya'nın en büyük ve kapsamlı olma özelliğini taşımaktadır.
33.500 m2 fuar alanı, 1.244katlımcı firma, 40.284 ziyaretçi.

Başlangıç Tarihi : 11 Mayıs 2016, Çarşamba Bitiş Tarihi : 14 Mayıs 2016, Cumartesi Düzenlendiği Yer : Bangkok - Tayland Organizatör : Organizatör Web : http://www.intermachshow.com/en-us/home.aspx

Ana Ürün Grupları

hidrolik/pnömatik ekipmanlar metal işleme makinaları ve aksesuarları sac imalatı makine ve aksesuarları kalıp ve kalıp üretim makinaları plastik ve kauçuk ilm. makinaları kaynak ekipmanları ve aksesuarları ambalaj makinaları ve ekipmanları pompa,vana ve tesisat elektrikli el aletleri manuel el aletleri endüstriyel otomasyon

Program

9 Mayıs saat 22:00'de Atatürk HL. dış hatlar terminali THY kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Bangkok yolculuğumuzun başlaması. Varış saatimiz 14:50. Aracımız ile konaklama  yapacağımız otele transferimiz. Serbest zaman. Gecelem  otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket. Tüm gün fuar ziyaretleri.Otele dönüş transferimiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket. Tüm gün fuar ziyaretleri.Otele dönüş transferimiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından Bangkok şehir turumuza çıkacağız.Khaosan caddesi,tapınaklar bölgesi,büyük saray ve phra kaeo tapınağı, pho tapınağı ve china towm ziyaret edeceğimiz yerler arasında bulunmaktadır. Alış veriş için serbest zaman. Otele dönüş ve geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizin yapılması ve havalimanına transferimiz. Yolculuk başlama saatimiz 10:55 ve İstanbul Atatürk HL. varış saatimiz 17:20. Gezimizin sonu.

Konaklama

HILTON BANGKOK 5*
Kahvaltı dahil
Tek Kişi Konaklama
  • 1.950.-€ €
  • 1.760.-€
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  • 1.720.-€ €
  • 1.510.-€

Ücretsiz Servisler

● İst- Bangkok  gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
● Bangkok’da 5** otelde 4 gece  kahvaltı  dahil konaklama
● Havalimanı-Otel-Havalimanı servis hizmeti.
● Otel – Fuar alanı  ulaşımı
● Şehir turu
● Fuar giriş bileti
● Fuar Daveti rehberlik hizmeti
● Türsab güvenceli seyahat sigortası

Ücretli Servisler

● Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
● Şahsi tercümanlık hizmeti

Rezervasyon

Bu organizasyona rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin, biz sizi arayalım.