INDEX DUBAI MOBİLYA VE DEKORASYON FUARI

  • Haberler

INDEX DUBAI MOBİLYA VE DEKORASYON FUARI

Ev mobilyası, ofis mobilyası,aydınlatma,dekoratif ürünler, dış mekan mobilyası,ev tekstili,döşemelik ,yataklar,mefruşat, mutfak ve banyo aksesuarları,tezgahlar,mutfak ekipmanları,banyo ekipmanları, banyo-mutfak mobilyaları,armatürler,mutfak aletleri,sıhhi tesisat.

Başlangıç Tarihi : 17 Eylül 2019, Salı Bitiş Tarihi : 19 Eylül 2019, Perşembe Düzenlendiği Yer : Dubai - Birleşik Arap Emirlikleri Organizatör : Organizatör Web : http://www.indexdesignseries.com/ffi/

Ana Ürün Grupları

mutfak ve banyo mobilya zemin kaplama ofis mobilyası otel mobilyası mobilya üretimi ev tekstili mobilya ve dekorasyon mobilya malzemeleri çocuk mobilya genç mobilya bahçe mobilya aksesuarlar duvar kaplama mutfak ve banyo mobilya zemin kaplama ofis mobilyası otel mobilyası mobilya üretimi ev tekstili mobilya ve dekorasyon mobilya malzemeleri çocuk mobilya genç mobilya bahçe mobilya aksesuarlar duvar kaplama

Program

Atatürk Havaalanı dış hatlar terminali Emirates kontuarında saat 14:30'da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından saat 16:30'da Dubai yolculuğumuzun başlaması.Dubai'ye varış saatimiz 21:50. Aracımız ile konaklama yapacağımız otele transferimiz ve otele yerleşme. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına transferimiz ve tüm gün fuar ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz. Otele dönüşümüz 16:30. Serbest zaman ve geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına transferimiz ve yarım gün fuar ziyaretlerimiz. Saat 14:30 da toplanma ve şehir turu. Ziyaret edeceğimiz yerler arasında Jumerah Beach, Dubai Marina, Baharat Çarşısı, Altın  Çarşısı, Dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa, Eski şehir Bastakiya  bulunmaktadır. Alış veriş için serbest zaman. Otele dönüş ve geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltımızın ardından Fuar alanına hareket ve yarım gün fuar ziyareti. Otele dönüş transferimiz saat 14:30. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan çölde adrenalinin yaşanacağı yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler. Otele dönüşümüz ve serbest zaman. Geceleme otelde.

Sabah kahvaltımızın ardından, otelden çıkış işlemlerimizin yapılması. Saat 12:00'de  havalimanına transferimiz. Uçuş saatimiz 14:30. Atatürk havalimanına varış saatimiz 17:55. Gezimizin sonu.

Konaklama

GHAYA GRAND HOTEL 5*
Kahvaltı dahil
Tek Kişi Konaklama
  • 1.230.-€
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  • 1.010.-€

Ücretsiz Servisler

●İst-Dubai gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
●5* otelde 4 gece zengin kahvaltı dahil konaklama
●Havalimanı-Otel-Havalimanı servis hizmeti.
●Otel-fuar alanı gidiş dönüş servis hizmeti
●Fuar giriş bileti
●Türkçe rehberlik hizmeti
●Türsab güvenceli seyahat sigortası

Ücretli Servisler

 
●Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
●Dubai Vizesi (120.-USD)
●Şahsi tercümanlık hizmeti
● Extra Turlar
 

Rezervasyon

Bu organizasyona rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin, biz sizi arayalım.