FEICON BATIMAT BREZİLYA YAPI VE İNŞAAT FUARI

  • Haberler

FEICON BATIMAT BREZİLYA YAPI VE İNŞAAT FUARI

İnşaat aletleri,inşaat makineleri ve ekipmanları,inşaat sistemleri, atı sistemleri ve kaplamaları,soğutma ve ısıtma sistemleri, elektronik güvenlik ekipmanları,elektrik sistemleri, dekorasyon, kilitler ve kilit donanımları,aydınlatma ve ekipmanları, yer ve duvar kaplamaları,kapı-pencere ve aksesuarları,sıhhi tesisatçatı ve çatı sistemleri,boya ve vernik, mobilya parçaları, çerçeveler 

Başlangıç Tarihi : 02 Nisan 2024, Salı Bitiş Tarihi : 05 Nisan 2024, Cuma Düzenlendiği Yer : Sao Paulo - Brezilya Organizatör : Organizatör Web : https://www.feicon.com.br/en-us.html

Ana Ürün Grupları

mutfak ve banyo mobilya zemin kaplama kimyasallar güneş koruma sistemleri inşaat malzemeleri yalıtım sistemleri elektrik sistemleri banyo ve mutfak kaplamaları havalandırma ısıtma ve soğutma pencere ve kapı sistemleri duvar kaplama mermer,fayans ve taş kaplama mutfak ve banyo mobilya zemin kaplama kimyasallar güneş koruma sistemleri inşaat malzemeleri yalıtım sistemleri elektrik sistemleri banyo ve mutfak kaplamaları yangın koruma sistemleri havalandırma ısıtma ve soğutma pencere ve kapı sistemleri halı duvar kaplama mermer,fayans ve taş kaplama

Program

İstanbul HL. dış hatlar terminali THY kontuarı önünde saat 08:30'da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Sao Paulo yolculuğumuzun başlaması.18:00 varış saatimiz ve bizi bekleyen aracımız ile konaklama yapacağımız otele transferimiz.Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından Feicon Batımat fuar ziyareti için fuar alanına hareket. Tüm gün fuar ziyareti. Otele dönüş transferimiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket. Yarım gün fuar ziyareti. Sao Paulo şehir turu için fuar alanından hareket. Otele dönüş transferimiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket. Yarım gün fuar ziyareti. Resmi görüşme ve toplantılara katılım. Toplantı bitimi otele dönüş transferimiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından saat 12:00'ye kadar çıkış işlemlerimizin yapılması ve havalimanına transferimiz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından saat 22:20 de İstanbul dönüş yolculuğumuzun başlaması. Varış saatimiz 17:00 (6 Nisan)ve gezimizin sonu.

Konaklama

OASİS TOWER HOTEL 4*
Kahvaltı dahil
Tek Kişi Konaklama
  • 2.485.-€
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  • 2.360.-€

Ücretsiz Servisler

● İstanbul –Sao Paulo  gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
● 4 gece Sao Paulo'da  kahvaltı dahil konaklama
● Sao Paulo şehir turu
● Havalimanı-Otel-Havalimanı servis hizmeti.
● Otel – Fuar alanı  ulaşımı
● % 70 Devlet desteğinden yararlanma
● Fuar Daveti Türkçe rehberlik hizmeti
● Türsab güvenceli seyahat sigortası

Ücretli Servisler

● Yurtdışı çıkış harcı 
● Şahsi tercümanlık hizmeti
● Müze ve ücretli giriş gerektiren yerlerin giriş ücreti
● Extra turlar

Rezervasyon

Bu organizasyona rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin, biz sizi arayalım.