EXPORIVA SCHUH AYAKKABI SANAYİ FUARI

  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler

EXPORIVA SCHUH AYAKKABI SANAYİ FUARI

13.104 ticari ziyaretçi,40 dan fazla ülke, 1.408 stand. Ayakkabı dünyasına ait çok daha fazlası...

Başlangıç Tarihi : 11 Haziran 2016, Cumartesi Bitiş Tarihi : 14 Haziran 2016, Salı Düzenlendiği Yer : Garda - İtalya Organizatör : Organizatör Web : http://www.exporivaschuh.it/home/?lang=en

Ana Ürün Grupları

abiye ayakkabı ayakkabı aksesuarları ayakkabı üretim makinaları ayakkabı ve çanta malzemeleri bayan ayakkabı bronzlaştırma makinaları çanta ve ayakkabı çocuk ve bebek ayakkabı deri sarf malzemeleri erkek ayakkabı saya malzemesi taban üretim makinaları yapıştırıcılar

Program

Sabiha Gökçen hava limanı dışhatlar terminali THY kontuarı önünde saat 11:00'de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Venedik yolculuğumuzun başlaması. Venedik'e varış saat 15:00. Aracımız ile konaklama yapacağımız Verona şehrine transferimiz ve otele yerleşme. Serbest zaman, geceleme otelimizde.

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tüm gün fuar ziyaretleri için Garda'ya hareket. İkili görüşmeler. Otele dönüş transferimiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına transferimiz. Tüm gün fuar ziyareti. Otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket. Saat 14:00'e kadar fuar ziyareti. Verona şehir turu için hareket. Serbest zaman. Otele dönüş ve geceleme otelimizde.

Sbah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizin yapılması ve dönüş yolculuğu için Venedik hava limanına hareket. İstanbul Atatürk hava limanına varış saatimiz 17:40 ve gezimizin sonu.

 

Konaklama

SHG HOTEL VERONA 4*
Kahvaltı dahil
Tek Kişi Konaklama
  • 1.340.-€ €
  • 1.060.-€
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  • 1.200.-€ €
  • 910.-€

Ücretsiz Servisler

● İst- Venedik  gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
● 4*otelde   kahvaltı  dahil 4 gece konaklama
● Havalimanı-Otel-Havalimanı servis hizmeti.
● Otel – Fuar alanı  ulaşımı
● Fuar giriş bileti
● Verona  Şehir Turu
● Fuar Daveti rehberlik hizmeti
● Türsab güvenceli seyahat sigortası

 

Ücretli Servisler

● Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
● Schengen Vizesi  (140.-€)
● Şahsi tercümanlık hizmeti

Rezervasyon

Bu organizasyona rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin, biz sizi arayalım.