BAKUBUILD BAKÜ İNŞAAT VE YAPI FUARI

  • Haberler

BAKUBUILD BAKÜ İNŞAAT VE YAPI FUARI

Bina ve beton ile ilgili ürünler, inşaat araçları, kaplamalar, döşeme ürünleri,boya, alçı,mermer, seramik,doğal taş, dekoratif ürünler,metal ,çelik, alüminyum,tesisat ve su teknolojisi,güneş enerji sistemleri,pencere-kapı sistemleri,nem ve ısı koruma, yalıtım, izolasyon ,ahşap,plastik, kompozit ürünler, peyzaj ,peyzaj ürünleri,yüzme havuzları,çeşmeler, süs havuzları ,taşıma sistemleri,elektrik sistemleri.
 

Başlangıç Tarihi : 15 Ekim 2024, Salı Bitiş Tarihi : 17 Ekim 2024, Perşembe Düzenlendiği Yer : Bakü - Azerbaycan Organizatör : Ufi Organizatör Web : https://bakubuild.az/

Ana Ürün Grupları

inşaat malzemeleri inşaat makineleri inşaat malz. üretimi için donanım spesiyal inşaat ürünleri yapı malzemeleri çatı ve çatı kaplama sistemleri peyzaj, mimarlık ev tekstili duvar kaplama duvar panelleri tavan ve tavan sistemleri aydınlatma ekipmanları pencere ve kapı sistemleri kilit ve kilit sistemleri güneş koruma sistemleri güneş enerjisi sistemleri merdiven ve kemerler iç tasarım cam ve cam sistemleri kapı otomasyonu mermer,fayans ve taş kaplama doğal taş vitrifiye ve banyo seramik banyo ve mutfak kaplamaları mutfak ve banyo mobilyası hidro masaj üniteleri banyo aksesuarları ev dekorasyon ürünleri ev mobilyasi zemin kaplama yalıtım sistemleri elektrik sistemleri banyo ve mutfak kaplamaları yangın koruma sistemleri havalandırma sıhhi tesisat mutfak ve banyo mobilyası

Program

İstanbul HL. dış hatlar terminalinde saat 10:00'da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Bakü yolculuğumuzun başlaması. Varış saatimiz 16:05 ve aracımız ile konaklama yapacağımız otele transferimiz.Otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına harket ediyoruz. Tüm gün fuar ziyareti. Otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına harket ediyoruz. Tüm gün fuar ziyareti. Otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından Bakü şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Otele dönüşümüz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından saat 06:00'da havalimanına transferimiz. Bilet bagaj işlemlerinin ardından İstanbul dönüş yolculuğumuzun başlaması.İstanbul'a varış saatimiz 10:50 ve gezimizin sonu.

Konaklama

SAPHIRE CITY HOTEL 5*
Kahvaltı Dahil
Tek Kişi Konaklama
  • 1.540.-€
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  • 1.200,-€

Ücretsiz Servisler

●İst- Bakü  gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
●5*otelde   kahvaltı  dahil 4 gece konaklama
●Havalimanı-Otel-Havalimanı servis hizmeti.
●Otel – Fuar alanı  ulaşımı
●Fuar giriş bileti
●Fuar Daveti Türkçe rehberlik hizmeti
●30.000.-€ kapsamlı seyahat sigortası

Ücretli Servisler

●Yurtdışı çıkış harcı 
● Şahsi tercümanlık hizmeti 

Rezervasyon

Bu organizasyona rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin, biz sizi arayalım.