METAV 2018 MAKİNA ve METAL İŞLEME FUARI

  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler
  • Haberler

METAV 2018 MAKİNA ve METAL İŞLEME FUARI

Başlangıç Tarihi : 20 Şubat 2018, Salı Bitiş Tarihi : 24 Aralık 2017, Pazar Düzenlendiği Yer : Düsseldorf - Almanya Organizatör : MESSE DUSSELDORF Organizatör Web : https://www.metav.com/

Ana Ürün Grupları

Program

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminali THY kontuarı önünde tur lideri ile saat 12:00'de buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından THY'nin tarifeli seferi ile saat 15:00'de Düsseldorf yolculuğumuzun başlaması. Varış saatimiz 16:40 ve aracımız ile konaklama yapacağımız otele transferimiz. Yerleşme , serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket. Tüm gün fuar ziyareti. Otele dönüş transferimiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından resmi toplantı ve görüşmeler katılım sağlıyoruz. Toplantı bitimi şehri keşfetmeye çıkacağız.İmparatorluk Sarayı, Schlolass Dyck Sarayı ve Lin Kalesi , Marktplatz, Königsallee, Altstadt, Rheinthurm, Tritonenbrunnen Çeşmesi, Stadttor Binası, Benrath Sarayı ziyaret edeceğimiz yerler arasında bulunmaktadır.

Sabah kahvaltısının  ardından , B2B  organizasyonumuza katılım sağlayacağız. Toplantı bitimi serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz fuar ziyaretlerini gerçekleştirebilirler. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından , otelden çıkış işlemlerimizi yapıyoruz. Saat 10:00'da havalimanı transferimiz. Bilet, pasaport işlemlerimizin ardından THY'nin tarifeli seferi ile saat 13:00'de yolculuğumuzun başlaması. Sabiha Gökçe havalimanına varış saatimiz 18:15 ve gezimizin sonu.

Konaklama

HOLIDAY INN DUSSELDORF HAFEN 4*
Kahvaltı Dahil
Tek Kişi Konaklama
  • 1.134.-€
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  • 885.-€

Ücretsiz Servisler

● İstanbul-Düsseldorf gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
● 4* otelde 4 gece kahvaltı dahil konaklama
● Havalimanı-Otel-Havalimanı transfer hizmeti.
● Otel-fuar alanı gidiş dönüş servis hizmeti
● Sektörel Firmalar ile  görüşmeler
● Düsseldorf şehir turu
● Fuar giriş bileti
● Türkçe rehberlik hizmeti
● Türsab güvenceli seyahat sigortası

Ücretli Servisler

● Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
● Vize ücreti (120.-€)
● Extra Turlar
● Şahsi tercümanlık hizmeti
● Öğle ve akşam yemekleri

Rezervasyon

Bu organizasyona rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin, biz sizi arayalım.