FOOD AFRICA KAHİRE GIDA FUARI

  • Haberler

FOOD AFRICA KAHİRE GIDA FUARI

Başlangıç Tarihi : 01 Aralık 2024, Pazar Bitiş Tarihi : 03 Aralık 2024, Salı Düzenlendiği Yer : Kahire - Mısır Organizatör : Organizatör Web :

Ana Ürün Grupları

fırın ürünleri, pasta hububat bal,reçel,marmelat dondurma helal gıda kuru yemiş makarna çeşitleri süt ve süt ürünleri yumurta taze et ve ürünleri sakatat beyaz et ve ürünleri kümes hayvanları deniz ürünleri taze sebze ve meyve kuru sebze ve meyve şekerleme konserve gıda bisküvi dondurulmuş gıda organik gıda bakkaliye ürünleri diet gıda bebek mamaları alkollü içecekler alkolsüz içecekler

Program

30 Kasım saat 22:30'da İstanbul HL. dış hatlar terminali THY kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Kahire yolculuğumuzun başlaması. Kahire varış saatimiz 02:55 ve aracımız ile konaklama yapacağımız otele transferimiz. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket ve tüm gün fuar ziyareti. Otele dönüş transferimiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket ve tüm gün fuar ziyareti. Otele dönüş transferimiz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından  Kahire şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Antik dönem de dünyanın 7 harikasından biri olan Giza Piramitleri olarak anılan Keops, Kefren ve Mikerinos,insan başlı dev aslan heykelleri, sfenksler ve bulundurduğu eser bakımından dünyanın en ünlü ve en zengin müzelerinden biri olan ve  beş bin yıllık tarihe tanıklık eden Kahire Müzesi ziyaret edeceğimiz yerler arasında yer almaktadır.  Eski Kahire merkezinde alışveriş  için serbest zaman. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelimizde.

Erken alacağımız kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizin yapılması ve havalimanına transferimiz. İstanbul dönüş uçağımız saat 09:30. Varış saatimiz 12:00 ve gezimizin sonu

Konaklama

LE MERIDIAN HELIOPOLIS 5*
Kahvaltı dahil
Tek Kişi Konaklama
  • 1.340.-€
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  • 1.100.-€

Ücretsiz Servisler

● İst- Kahire gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
● 5* otelde 4 gece  kahvaltı  dahil konaklama
● Havalimanı-Otel-Havalimanı servis hizmeti.
● Otel – Fuar alanı  ulaşımı
● Şehir turu
● Fuar giriş bileti
● Fuar Daveti rehberlik hizmeti
● Türsab güvenceli seyahat sigortası

Ücretli Servisler

● Yurtdışı çıkış harcı 
● Mısır vizesi 
● Şahsi tercümanlık hizmeti

Rezervasyon

Bu organizasyona rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin, biz sizi arayalım.