ÇİN CANTON GENEL TİCARET FUARI 2. DEVRE (BAHAR)

  • Haberler

ÇİN CANTON GENEL TİCARET FUARI 2. DEVRE (BAHAR)

İnşaat ve Dekorasyon Malzemeleri, Sıhhi Tesisat ve Banyo Ekipmanları, Mobilya, Mutfak ve Sofra Takımları, Günlük Kullanım Seramikleri, Ev Eşyaları, Saatler, Saatler ve Optik Aletler, Hediyeler ve Primler, Festival Ürünleri, Ev Dekorasyonu, Sanat Seramikleri, Cam Sanat Eşyaları, Bahçe Ürünleri, Dokuma, Rattan ve Demir Ürünler, Demir ve Taş Dekorasyonlar ve Açık Hava Spa Tesisleri.

Başlangıç Tarihi : 23 Nisan 2024, Salı Bitiş Tarihi : 27 Nisan 2024, Cumartesi Düzenlendiği Yer : Guangzhou - Çin Halk Cumhuriyeti Organizatör : Organizatör Web :

Ana Ürün Grupları

inşaat malzemeleri mobilya dekorasyon ev dekorasyon ürünleri hediyelik eşya bahçe mobilya züccaciye seramik vitrifiye ve banyo seramik

Program

22 Nisan saat 22:00’de İsntanbul H.L. dış hatlar  terminali THY kontuarında buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından saat 01:30'da Guangzhou yolculuğumuzun başlaması.Varış saatimiz16:40. Aracımız ile konaklama yapacağımız otele transferimiz. Serbest zaman ve geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket. Tüm gün fuar ziyareti. Otele dönüş ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket ve tüm gün fuar ziyareti. Otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde

Sabah kahvaltısının ardından fuar alanına hareket ve tüm gün fuar ziyareti. Otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizin saat 13:00’e kadar yapılması . Dileyen misafirlerimiz fuar  ziyaretlerini gerçekleştirebilirler. Saat 20:00’ye kadar serbest zaman. Saat 20:30’da otelde buluşma ve dönüş yolculuğumuz için havalimanına hareket. THY’nin tarifeli seferi ile saat 23:00 ‘de İstanbul yolculuğumuzun başlaması. İstanbul’a varış saatimiz 05:20. Gezimizin sonu.

Konaklama

CROWNE PLAZA GUANGZHOU 5*
Kahvaltı dahil
Tek Kişi Konaklama
  • 2.565.-€
Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  • 2.060.-€

Ücretsiz Servisler

▪ İstanbul-Guangzhou-İst  gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
▪ 5* otelde 4 gece kahvaltı dahil konaklama
▪ Havalimanı-Otel-Havalimanı transfer hizmeti.
▪ Otel- Fuar alanı-Otel transferleri
▪ Fuar giriş bileti
▪ Fuar Daveti rehberlik hizmeti
▪30.000€ kapsamlı Türsab güvenceli seyahat sigortası

Ücretli Servisler

▪ Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
▪ Tek girişli Çin Vizesi 
▪ Şahsi tercümanlık hizmeti

Rezervasyon

Bu organizasyona rezervasyon yapmak için aşağıdaki formu doldurup bize gönderin, biz sizi arayalım.